Schaakclub Revanche
Juli 2019
ZoMaDiWoDoVrZa
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031      
Augustus 2019
ZoMaDiWoDoVrZa
       123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Uitslagen
Uitslag eindtoernooi 2019
PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSRRtgTPRSRtg
1Carlo Oud7511623,0100,099,0-1-10 0
2Henk Duyverman7502583,099,0100,0110 0
3Rob van Gageldonk7421570,598,098,0120 0
4Jan Punt6312482,397,095,0010 0
5Jaap Kool6303442,096,093,00-10 0
6Hans Slot6303434,795,097,00-10 0
7Erik Piet6303431,794,094,00-20 0
8Frits Greuter7313424,593,096,0-110 0
9Renate Spruit6123337,892,092,00-10 0
10Nico Reus6114287,791,091,0220 0
11Wil Mosman6006150,090,090,0-2-20 0


Uitslagen ronde 30, gespeeld op 23 april 2019
WitZwartUitslag
1Frits Greuter-Gerard Broersen½-½
2George Tadrous-Bas Doodeman0-1
3Henk Duyverman-Erik Piet½-½
4Jaap Kool-Jan Punt1-0
5Frans Kool-Carlo Oud0-1
6Nico Reus-Hans Slot0-1
Piet Beemster-Afw met bericht
Wim Stammes-Afw met bericht
Harrie van Dijk-Afw met bericht
Jan Kelder-Afw met bericht
Rob van Gageldonk-Afw met bericht
Renate Spruit-Afw met bericht
Robin Sneeuw-Afw met bericht
Wil Mosman-Afw met bericht


Uitslagen ronde 29, gespeeld op 16 april 2019
WitZwartUitslag
1Nico Reus-Rob van Gageldonk0-1
2Robin Sneeuw-Frits Greuter1-0
3Bas Doodeman-Jaap Kool0-1
4Erik Piet-Wil Mosman1-0
5Gerard Broersen-Carlo Oud1-0
6Renate Spruit-Hans Slot½-½
7George Tadrous-Extern1-0
8Henk Duyverman-Extern½-½
Piet Beemster-Afw met bericht
Wim Stammes-Afw met bericht
Harrie van Dijk-Afw met bericht
Jan Punt-Afw met bericht
Jan Kelder-Afw met bericht
Frans Kool-Afw met bericht


Uitslagen ronde 28, gespeeld op 9 april 2019
WitZwartUitslag
1Rob van Gageldonk-Bas Doodeman1-0
2Hans Slot-Erik Piet½-½
3Carlo Oud-Wil Mosman1-0
4Jaap Kool-Nico Reus1-0
5Henk Duyverman-George Tadrous½-½
6Renate Spruit-Frans Kool½-½
Harrie van Dijk-Afw met bericht
Jan Punt-Afw met bericht
Jan Kelder-Afw met bericht
Gerard Broersen-Afw met bericht
Piet Beemster-Afw met bericht
Wim Stammes-Afw met bericht
Frits Greuter-Afw met bericht
Robin Sneeuw-Afw met bericht


Uitslagen ronde 27, gespeeld op 2 april 2019
WitZwartUitslag
1Jan Kelder-Robin Sneeuw0-1
2Frits Greuter-Rob van Gageldonk0-1
3Hans Slot-Bas Doodeman½-½
4Gerard Broersen-Henk Duyverman1-0
5Wil Mosman-Jaap Kool0-1
6Carlo Oud-Hendrik Kager0-1
7Erik Piet-Extern Bord 11-0
8Extern Bord 2-George Tadrous0-1
9Nico Reus-Extern Bord 31-0
10Extern Bord 4-Renate Spruit1-0
Piet Beemster-Afw met bericht
Wim Stammes-Afw met bericht
Harrie van Dijk-Afw met bericht
Jan Punt-Afw met bericht
Frans Kool-Afw met bericht


Uitslagen ronde 26, gespeeld op 26 maart 2019
WitZwartUitslag
1Carlo Oud-Nico Reus1-0
2Frans Kool-Jaap Kool½-½
3George Tadrous-Wil Mosman1-0
4Erik Piet-Paring bye 
5Extern Bord 1-Gerard Broersen1-0
6Robin Sneeuw-Extern Bord 21-0
7Extern Bord 3-Jan Kelder0-1
8Frits Greuter-Extern Bord 40-1
9Extern Bord 5-Bas Doodeman0-1
10Henk Duyverman-Extern Bord 6½-½
Piet Beemster-Afw met bericht
Wim Stammes-Afw met bericht
Harrie van Dijk-Afw met bericht
Jan Punt-Afw met bericht
Hans Slot-Afw met bericht
Rob van Gageldonk-Afw met bericht
Renate Spruit-Afw met bericht


Uitslagen ronde 25, gespeeld op 19 maart 2019
WitZwartUitslag
1Carlo Oud-Rob van Gageldonk½-½
2Jaap Kool-Jan Kelder0-1
3Bas Doodeman-Erik Piet1-0
4Robin Sneeuw-Renate Spruit1-0
5Hans Slot-Wil Mosman1-0
6Nico Reus-George Tadrous1-0
7Henk Duyverman-Frans Kool½-½
8Gerard Broersen-Paring bye 
Piet Beemster-Afw met bericht
Wim Stammes-Afw met bericht
Harrie van Dijk-Afw met bericht
Jan Punt-Afw met bericht
Frits Greuter-Afw met bericht


Uitslagen ronde 24, gespeeld op 12 maart 2019
WitZwartUitslag
1Wil Mosman-Frits Greuter0-1
2Rob van Gageldonk-Gerard Broersen½-½
3Bas Doodeman-Jan Punt1-0
4Jaap Kool-Carlo Oud0-1
5Hans Slot-Henk Duyverman1-0
6Extern Bord 1-Erik Piet½-½
7George Tadrous-Extern Bord 21-0
8Extern Bord 3-Nico Reus1-0
9Renate Spruit-Extern Bord 40-1
10Jan Kelder-Paring bye 
Piet Beemster-Afw met bericht
Wim Stammes-Afw met bericht
Harrie van Dijk-Afw met bericht
Robin Sneeuw-Afw met bericht
Frans Kool-Afw met bericht


Uitslagen ronde 23, gespeeld op 5 maart 2019
WitZwartUitslag
1Frits Greuter-Hans Slot1-0
2Rob van Gageldonk-Jaap Kool1-0
3Jan Kelder-Jan Punt1-0
4Carlo Oud-George Tadrous1-0
5Renate Spruit-Nico Reus1-0
6Frans Kool-Wil Mosman½-½
7Bas Doodeman-Paring bye 
Piet Beemster-Afw met bericht
Wim Stammes-Afw met bericht
Harrie van Dijk-Afw met bericht
Robin Sneeuw-Afw met bericht
Erik Piet-Afw met bericht
Gerard Broersen-Afw met bericht
Henk Duyverman-Afw met bericht


Uitslagen ronde 22, gespeeld op 26 februari 2019
WitZwartUitslag
1Erik Piet-Frits Greuter1-0
2Henk Duyverman-Jaap Kool0-1
3Jan Kelder-Bas Doodeman1-0
4Hans Slot-Gerard Broersen0-1
5Jan Punt-Carlo Oud0-1
6Frans Kool-George Tadrous1-0
7Wil Mosman-Nico Reus½-½
8Rob van Gageldonk-Paring bye 
Piet Beemster-Afw met bericht
Wim Stammes-Afw met bericht
Harrie van Dijk-Afw met bericht
Robin Sneeuw-Afw met bericht
Renate Spruit-Afw met bericht


Uitslagen ronde 21, gespeeld op 19 februari 2019
WitZwartUitslag
1Frits Greuter-Bas Doodeman1-0
2Rob van Gageldonk-Erik Piet1-0
3George Tadrous-Jan Kelder0-1
4Hans Slot-Carlo Oud0-1
5Renate Spruit-Jaap Kool0-1
6Jan Punt-Henk Duyverman1-0
7Nico Reus-Frans Kool1-0
Piet Beemster-Afw met bericht
Wim Stammes-Afw met bericht
Harrie van Dijk-Afw met bericht
Robin Sneeuw-Afw met bericht
Gerard Broersen-Afw met bericht
Wil Mosman-Afw met bericht


Uitslagen ronde 20, gespeeld op 12 februari 2019
WitZwartUitslag
1Jaap Kool-Frits Greuter0-1
2Jan Kelder-Rob van Gageldonk½-½
3Bas Doodeman-Gerard Broersen1-0
4George Tadrous-Hans Slot0-1
5Nico Reus-Henk Duyverman½-½
6Renate Spruit-Carlo Oud0-1
7Jan Punt-Wil Mosman0-1
8Erik Piet-Extern Bord 11-0
Piet Beemster-Afw met bericht
Wim Stammes-Afw met bericht
Harrie van Dijk-Afw met bericht
Robin Sneeuw-Afw met bericht
Frans Kool-Afw met bericht


Uitslagen ronde 19, gespeeld op 5 februari 2019
WitZwartUitslag
1Jan Kelder-Erik Piet1-0
2Jaap Kool-George Tadrous1-0
3Frans Kool-Hans Slot0-1
4Nico Reus-Jan Punt0-1
5Wil Mosman-Renate Spruit1-0
6Frits Greuter-Extern Bord 31-0
7Rob van Gageldonk-Extern Bord 11-0
8Extern Bord 2-Robin Sneeuw1-0
9Extern Bord 4-Bas Doodeman1-0
10Extern Bord 6-Henk Duyverman1-0
11Gerard Broersen-Extern Bord 51-0
12Carlo Oud-Paring bye 
Piet Beemster-Afw met bericht
Wim Stammes-Afw met bericht
Harrie van Dijk-Afw met bericht


Uitslagen ronde 18, gespeeld op 29 januari 2019
WitZwartUitslag
1Frits Greuter-Jan Punt1-0
2Rob van Gageldonk-Hans Slot1-0
3Jan Kelder-Wil Mosman1-0
4Bas Doodeman-George Tadrous1-0
5Gerard Broersen-Jaap Kool0-1
6Erik Piet-Nico Reus1-0
7Henk Duyverman-Renate Spruit1-0
8Carlo Oud-Frans Kool1-0
Harrie van Dijk-Afw met bericht
Wim Stammes-Afw met bericht
Piet Beemster-Afw met bericht
Robin Sneeuw-Afw met bericht


Uitslagen ronde 17, gespeeld op 22 januari 2019
WitZwartUitslag
1Henk Duyverman-Frits Greuter0-1
2George Tadrous-Rob van Gageldonk1-0
3Carlo Oud-Jan Kelder0-1
4Nico Reus-Bas Doodeman0-1
5Frans Kool-Gerard Broersen0-1
6Jaap Kool-Wil Mosman1-0
7Renate Spruit-Harrie van Dijk½-½
8Robin Sneeuw-Extern Bord 10-1
Wim Stammes-Afw met bericht
Piet Beemster-Afw met bericht
Erik Piet-Afw met bericht
Jan Punt-Afw met bericht
Hans Slot-Afw met bericht


Uitslagen ronde 16, gespeeld op 15 januari 2019
WitZwartUitslag
1Frits Greuter-Jan Kelder½-½
2Bas Doodeman-Rob van Gageldonk½-½
3Gerard Broersen-George Tadrous0-1
4Hans Slot-Nico Reus1-0
5Henk Duyverman-Carlo Oud1-0
6Jan Punt-Jaap Kool0-1
Harrie van Dijk-Afw met bericht
Wim Stammes-Afw met bericht
Piet Beemster-Afw met bericht
Erik Piet-Afw met bericht
Frans Kool-Afw met bericht
Wil Mosman-Afw met bericht
Renate Spruit-Afw met bericht
Robin Sneeuw-Afw met bericht


Snerttoernooi 2019
NaamStartpuntenEindstandEindscore
1Hendrik Kager3,54,58
2Rob van Gageldonk167
3Jan Kelder1,55,57
4Jaap Kool2,54,57
5Okke Greven3,53,57
6Nico Reus527
7George Tadrous2,546,5
8Jan Punt2,546,5
9Carlo Oud2,53,56
10Jan Groen2,53,56
11Wil Mosman516
12Frits Greuter14,55,5
13Hans Slot23,55,5
14Harrie van Dijk2,535,5
15Bas Doodeman1,53,55
16Gerard Broersen1,53,55
17Erik Piet235
18Renate Spruit303


Uitslagen ronde 15, gespeeld op 18 december 2018
WitZwartUitslag
1Rob van Gageldonk-Frits Greuter0-1
2Jan Kelder-Henk Duyverman1-0
3Jan Punt-Hans Slot0-1
4Jaap Kool-Frans Kool1-0
5Nico Reus-Carlo Oud½-½
6Renate Spruit-George Tadrous0-1
7Erik Piet-Extern Bord 11-0
Wim Stammes-Afw met bericht
Harrie van Dijk-Afw met bericht
Wil Mosman-Afw met bericht
Piet Beemster-Afw met bericht
Bas Doodeman-Afw met bericht
Gerard Broersen-Afw met bericht
Robin Sneeuw-Afw met bericht


Uitslagen ronde 14, gespeeld op 11 december 2018
WitZwartUitslag
1Hans Slot-Jan Kelder½-½
2George Tadrous-Erik Piet½-½
3Renate Spruit-Jan Punt0-1
4Harrie van Dijk-Nico Reus1-0
5Extern Bord 1-Rob van Gageldonk0-1
6Frits Greuter-Extern Bord 21-0
7Extern Bord 3-Gerard Broersen1-0
8Jaap Kool-Extern Bord 41-0
9Extern Bord 5-Henk Duyverman0-1
10Wil Mosman-Extern Bord 60-1
Wim Stammes-Afw met bericht
Frans Kool-Afw met bericht
Bas Doodeman-Afw met bericht
Robin Sneeuw-Afw met bericht
Piet Beemster-Afw met bericht
Carlo Oud-Afw met bericht


Uitslagen ronde 13, gespeeld op 4 december 2018
WitZwartUitslag
1Frits Greuter-George Tadrous1-0
2Jan Kelder-Gerard Broersen1-0
3Erik Piet-Carlo Oud0-1
4Hans Slot-Renate Spruit1-0
5Nico Reus-Jaap Kool0-1
6Frans Kool-Jan Punt0-1
7Extern Bord 1-Rob van Gageldonk0-1
8Robin Sneeuw-Extern Bord 21-0
9Extern Bord 3-Bas Doodeman0-1
10Henk Duyverman-Extern Bord 4½-½
Wim Stammes-Afw met bericht
Harrie van Dijk-Afw met bericht
Wil Mosman-Afw met bericht
Piet Beemster-Afw met bericht


Uitslagen ronde 12, gespeeld op 27 november 2018
WitZwartUitslag
1Gerard Broersen-Rob van Gageldonk0-1
2Frits Greuter-Harrie van Dijk1-0
3Carlo Oud-Robin Sneeuw0-1
4Wil Mosman-Bas Doodeman0-1
5Jan Kelder-Jaap Kool1-0
6Henk Duyverman-Hans Slot0-1
7Extern Bord 1-Erik Piet0-1
8Nico Reus-Extern Bord 20-1
9Extern Bord 1-Frans Kool1-0
10Renate Spruit-Extern Bord 4½-½
Wim Stammes-Afw met bericht
Jan Punt-Afw met bericht
Piet Beemster-Afw met bericht
George Tadrous-Afw met bericht


Uitslagen ronde 11, gespeeld op 20 november 2018
WitZwartUitslag
1Gerard Broersen-Frits Greuter1-0
2Robin Sneeuw-Jan Kelder0-1
3Bas Doodeman-Hans Slot1-0
4Jaap Kool-Henk Duyverman½-½
5Wil Mosman-Carlo Oud0-1
6Jan Punt-Piet Beemster1-0
7Extern Bord 1-Erik Piet0-1
8George Tadrous-Extern Bord 21-0
9Extern Bord 3-Nico Reus1-0
10Frans Kool-Extern Bord 40-1
Wim Stammes-Afw met bericht
Rob van Gageldonk-Afw met bericht
Renate Spruit-Afw met bericht
Harrie van Dijk-Afw met bericht


Uitslagen ronde 10, gespeeld op 13 november 2018
WitZwartUitslag
1Gerard Broersen-Robin Sneeuw1-0
2Hans Slot-Frits Greuter0-1
3Bas Doodeman-Jan Kelder0-1
4Erik Piet-Henk Duyverman0-1
5Carlo Oud-Jaap Kool0-1
6Jan Punt-George Tadrous0-1
7Harrie van Dijk-Wil Mosman1-0
8Nico Reus-Paring bye 
Wim Stammes-Afw met bericht
Rob van Gageldonk-Afw met bericht
Renate Spruit-Afw met bericht
Frans Kool-Afw met bericht
Piet Beemster-Afw met bericht


Uitslagen ronde 9, gespeeld op 6 november 2018
WitZwartUitslag
1Robin Sneeuw-Henk Duyverman1-0
2Bas Doodeman-Frits Greuter0-1
3Erik Piet-Gerard Broersen0-1
4Hans Slot-Jaap Kool1-0
5George Tadrous-Carlo Oud0-1
6Nico Reus-Jan Kelder0-1
7Wil Mosman-Jan Punt0-1
8Frans Kool-Paring bye 
Wim Stammes-Afw met bericht
Rob van Gageldonk-Afw met bericht
Renate Spruit-Afw met bericht
Harrie van Dijk-Afw met bericht
Piet Beemster-Afw met bericht


Uitslagen ronde 8, gespeeld op 30 oktober 2018
WitZwartUitslag
1Carlo Oud-Hans Slot0-1
2Jan Kelder-Piet Beemster½-½
3Frans Kool-Harrie van Dijk0-1
4Jan Punt-Nico Reus0-1
5Jaap Kool-Extern Bord 40-1
6Extern Bord 5-Gerard Broersen½-½
7Extern Bord 3-Bas Doodeman0-1
8Frits Greuter-Extern Bord 21-0
9Henk Duyverman-Extern Bord 6½-½
10Extern Bord 1-Robin Sneeuw½-½
11Wil Mosman-Paring bye 
Wim Stammes-Afw met bericht
Rob van Gageldonk-Afw met bericht
Renate Spruit-Afw met bericht
Erik Piet-Afw met bericht
George Tadrous-Afw met bericht


Uitslagen ronde 7, gespeeld op 23 oktober 2018
WitZwartUitslag
1Henk Duyverman-Rob van Gageldonk½-½
2Jaap Kool-Erik Piet½-½
3Gerard Broersen-Hans Slot1-0
4Piet Beemster-Carlo Oud0-1
5George Tadrous-Nico Reus1-0
6Wil Mosman-Frans Kool½-½
Harrie van Dijk-Afw met bericht
Bas Doodeman-Afw met bericht
Jan Kelder-Afw met bericht
Wim Stammes-Afw met bericht
Frits Greuter-Afw met bericht
Robin Sneeuw-Afw met bericht
Jan Punt-Afw met bericht


Uitslagen ronde 6, gespeeld op 16 oktober 2018
WitZwartUitslag
1Rob van Gageldonk-Robin Sneeuw½-½
2Erik Piet-Bas Doodeman0-1
3Frits Greuter-Jaap Kool1-0
4Hans Slot-George Tadrous1-0
5Harrie van Dijk-Gerard Broersen0-1
6Frans Kool-Renate Spruit½-½
7Nico Reus-Wil Mosman1-0
Wim Stammes-Afw met bericht
Jan Punt-Afw met bericht
Jan Kelder-Afw met bericht
Piet Beemster-Afw met bericht
Carlo Oud-Afw met bericht
Henk Duyverman-Paring bye


Uitslagen ronde 5, gespeeld op 9 oktober 2018
WitZwartUitslag
1Robin Sneeuw-Erik Piet1-0
2Jaap Kool-Bas Doodeman½-½
3Carlo Oud-Frits Greuter0-1
4Henk Duyverman-Nico Reus1-0
5Gerard Broersen-Wil Mosman½-½
Harrie van Dijk-Afw met bericht
Wim Stammes-Afw met bericht
Hans Slot-Afw met bericht
Piet Beemster-Afw met bericht
Renate Spruit-Afw met bericht
Frans Kool-Afw met bericht
Jan Punt-Afw met bericht
Jan Kelder-Afw met bericht
Rob van Gageldonk-Extern (winst met wit)
George Tadrous-Paring bye


Uitslagen ronde 4, gespeeld op 2 oktober 2018
WitZwartUitslag
1Jaap Kool-Rob van Gageldonk0-1
2Bas Doodeman-Robin Sneeuw0-1
3Frits Greuter-Erik Piet0-1
4Harrie van Dijk-Carlo Oud0-1
5George Tadrous-Frans Kool1-0
6Wil Mosman-Henk Duyverman0-1
Nico Reus-Afw met bericht
Gerard Broersen-Afw met bericht
Wim Stammes-Afw met bericht
Jan Punt-Afw met bericht
Hans Slot-Afw met bericht
Jan Kelder-Afw met bericht
Piet Beemster-Afw met bericht
Renate Spruit-Paring bye


Uitslagen ronde 3, gespeeld op 25 september 2018
WitZwartUitslag
1Rob van Gageldonk-Piet Beemster1-0
2Henk Duyverman-Bas Doodeman0-1
3Erik Piet-Frans Kool1-0
4Robin Sneeuw-George Tadrous1-0
5Carlo Oud-Jan Punt1-0
6Jan Kelder-Wim Stammes1-0
7Nico Reus-Renate Spruit1-0
Harrie van Dijk-Afw met bericht
Jaap Kool-Afw met bericht
Gerard Broersen-Afw met bericht
Hans Slot-Afw met bericht
Wil Mosman-Afw met bericht
Frits Greuter-Afw met bericht


Uitslagen ronde 2, gespeeld op 18 september 2018
WitZwartUitslag
1Rob van Gageldonk-Jan Kelder1-0
2Frits Greuter-Robin Sneeuw½-½
3George Tadrous-Jaap Kool0-1
4Hans Slot-Harrie van Dijk½-½
5Piet Beemster-Erik Piet½-½
6Bas Doodeman-Carlo Oud1-0
7Henk Duyverman-Gerard Broersen½-½
8Frans Kool-Nico Reus1-0
9Renate Spruit-Wil Mosman1-0
Wim Stammes-Afw met bericht
Jan Punt-Afw met bericht


Uitslagen ronde 1, gespeeld op 11 september 2018
WitZwartUitslag
1Robin Sneeuw-Rob van Gageldonk½-½
2Jan Kelder-Frits Greuter½-½
3Erik Piet-Hans Slot½-½
4Carlo Oud-Henk Duyverman½-½
5Wil Mosman-George Tadrous0-1
6Piet Beemster-Renate Spruit1-0
Harrie van Dijk-Afw met bericht
Nico Reus-Afw met bericht
Frans Kool-Afw met bericht
Gerard Broersen-Afw met bericht
Wim Stammes-Afw met bericht
Bas Doodeman-Afw met bericht
Jan Punt-Afw met bericht
Jaap Kool-Paring bye


Uitslag Snelschaakkampioenschap 2018
PosNaamPrtWRVScoreSRWrstSBgrRtgTPRBRtg
1Rob van Gageldonk76016,01125,520,000 0
2Jan Kelder75115,51122,518,250 0
3Robin Sneeuw75025,0-1-227,516,000 0
4Okke Greven74124,51-127,013,250 0
5René Spruit74034,01222,57,000 0
6Jaap Kool73043,0-1122,54,500 0
7Jos van Ophem72142,5-1-126,04,750 0
8Charel Bot72052,01224,57,000 0
9Renate Spruit71151,5-1-222,52,250 0
10Wil Mosman71061,0-1-124,52,000 0









Laatste wijziging: 19-06-2019 | Copyright © 2009 - 2019 | Twitter Volg ons