Schaakclub Revanche
Januari 2019
ZoMaDiWoDoVrZa
   12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031    
Februari 2019
ZoMaDiWoDoVrZa
         12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728    
Uitslagen
Uitslagen ronde 16, gespeeld op 15 januari 2019
WitZwartUitslag
1Frits Greuter-Jan Kelder½-½
2Bas Doodeman-Rob van Gageldonk½-½
3Gerard Broersen-George Tadrous0-1
4Hans Slot-Nico Reus1-0
5Henk Duyverman-Carlo Oud1-0
6Jan Punt-Jaap Kool0-1
Harrie van Dijk-Afw met bericht
Wim Stammes-Afw met bericht
Piet Beemster-Afw met bericht
Erik Piet-Afw met bericht
Frans Kool-Afw met bericht
Wil Mosman-Afw met bericht
Renate Spruit-Afw met bericht
Robin Sneeuw-Afw met bericht


Snerttoernooi 2019
NaamStartpuntenEindstandEindscore
1Hendrik Kager3,54,58
2Rob van Gageldonk167
3Jan Kelder1,55,57
4Jaap Kool2,54,57
5Okke Greven3,53,57
6Nico Reus527
7George Tadrous2,546,5
8Jan Punt2,546,5
9Carlo Oud2,53,56
10Jan Groen2,53,56
11Wil Mosman516
12Frits Greuter14,55,5
13Hans Slot23,55,5
14Harrie van Dijk2,535,5
15Bas Doodeman1,53,55
16Gerard Broersen1,53,55
17Erik Piet235
18Renate Spruit303


Uitslagen ronde 15, gespeeld op 18 december 2018
WitZwartUitslag
1Rob van Gageldonk-Frits Greuter0-1
2Jan Kelder-Henk Duyverman1-0
3Jan Punt-Hans Slot0-1
4Jaap Kool-Frans Kool1-0
5Nico Reus-Carlo Oud½-½
6Renate Spruit-George Tadrous0-1
7Erik Piet-Extern Bord 11-0
Wim Stammes-Afw met bericht
Harrie van Dijk-Afw met bericht
Wil Mosman-Afw met bericht
Piet Beemster-Afw met bericht
Bas Doodeman-Afw met bericht
Gerard Broersen-Afw met bericht
Robin Sneeuw-Afw met bericht


Uitslagen ronde 14, gespeeld op 11 december 2018
WitZwartUitslag
1Hans Slot-Jan Kelder½-½
2George Tadrous-Erik Piet½-½
3Renate Spruit-Jan Punt0-1
4Harrie van Dijk-Nico Reus1-0
5Extern Bord 1-Rob van Gageldonk0-1
6Frits Greuter-Extern Bord 21-0
7Extern Bord 3-Gerard Broersen1-0
8Jaap Kool-Extern Bord 41-0
9Extern Bord 5-Henk Duyverman0-1
10Wil Mosman-Extern Bord 60-1
Wim Stammes-Afw met bericht
Frans Kool-Afw met bericht
Bas Doodeman-Afw met bericht
Robin Sneeuw-Afw met bericht
Piet Beemster-Afw met bericht
Carlo Oud-Afw met bericht


Uitslagen ronde 13, gespeeld op 4 december 2018
WitZwartUitslag
1Frits Greuter-George Tadrous1-0
2Jan Kelder-Gerard Broersen1-0
3Erik Piet-Carlo Oud0-1
4Hans Slot-Renate Spruit1-0
5Nico Reus-Jaap Kool0-1
6Frans Kool-Jan Punt0-1
7Extern Bord 1-Rob van Gageldonk0-1
8Robin Sneeuw-Extern Bord 21-0
9Extern Bord 3-Bas Doodeman0-1
10Henk Duyverman-Extern Bord 4½-½
Wim Stammes-Afw met bericht
Harrie van Dijk-Afw met bericht
Wil Mosman-Afw met bericht
Piet Beemster-Afw met bericht


Uitslagen ronde 12, gespeeld op 27 november 2018
WitZwartUitslag
1Gerard Broersen-Rob van Gageldonk0-1
2Frits Greuter-Harrie van Dijk1-0
3Carlo Oud-Robin Sneeuw0-1
4Wil Mosman-Bas Doodeman0-1
5Jan Kelder-Jaap Kool1-0
6Henk Duyverman-Hans Slot0-1
7Extern Bord 1-Erik Piet0-1
8Nico Reus-Extern Bord 20-1
9Extern Bord 1-Frans Kool1-0
10Renate Spruit-Extern Bord 4½-½
Wim Stammes-Afw met bericht
Jan Punt-Afw met bericht
Piet Beemster-Afw met bericht
George Tadrous-Afw met bericht


Uitslagen ronde 11, gespeeld op 20 november 2018
WitZwartUitslag
1Gerard Broersen-Frits Greuter1-0
2Robin Sneeuw-Jan Kelder0-1
3Bas Doodeman-Hans Slot1-0
4Jaap Kool-Henk Duyverman½-½
5Wil Mosman-Carlo Oud0-1
6Jan Punt-Piet Beemster1-0
7Extern Bord 1-Erik Piet0-1
8George Tadrous-Extern Bord 21-0
9Extern Bord 3-Nico Reus1-0
10Frans Kool-Extern Bord 40-1
Wim Stammes-Afw met bericht
Rob van Gageldonk-Afw met bericht
Renate Spruit-Afw met bericht
Harrie van Dijk-Afw met bericht


Uitslagen ronde 10, gespeeld op 13 november 2018
WitZwartUitslag
1Gerard Broersen-Robin Sneeuw1-0
2Hans Slot-Frits Greuter0-1
3Bas Doodeman-Jan Kelder0-1
4Erik Piet-Henk Duyverman0-1
5Carlo Oud-Jaap Kool0-1
6Jan Punt-George Tadrous0-1
7Harrie van Dijk-Wil Mosman1-0
8Nico Reus-Paring bye 
Wim Stammes-Afw met bericht
Rob van Gageldonk-Afw met bericht
Renate Spruit-Afw met bericht
Frans Kool-Afw met bericht
Piet Beemster-Afw met bericht


Uitslagen ronde 9, gespeeld op 6 november 2018
WitZwartUitslag
1Robin Sneeuw-Henk Duyverman1-0
2Bas Doodeman-Frits Greuter0-1
3Erik Piet-Gerard Broersen0-1
4Hans Slot-Jaap Kool1-0
5George Tadrous-Carlo Oud0-1
6Nico Reus-Jan Kelder0-1
7Wil Mosman-Jan Punt0-1
8Frans Kool-Paring bye 
Wim Stammes-Afw met bericht
Rob van Gageldonk-Afw met bericht
Renate Spruit-Afw met bericht
Harrie van Dijk-Afw met bericht
Piet Beemster-Afw met bericht


Uitslagen ronde 8, gespeeld op 30 oktober 2018
WitZwartUitslag
1Carlo Oud-Hans Slot0-1
2Jan Kelder-Piet Beemster½-½
3Frans Kool-Harrie van Dijk0-1
4Jan Punt-Nico Reus0-1
5Jaap Kool-Extern Bord 40-1
6Extern Bord 5-Gerard Broersen½-½
7Extern Bord 3-Bas Doodeman0-1
8Frits Greuter-Extern Bord 21-0
9Henk Duyverman-Extern Bord 6½-½
10Extern Bord 1-Robin Sneeuw½-½
11Wil Mosman-Paring bye 
Wim Stammes-Afw met bericht
Rob van Gageldonk-Afw met bericht
Renate Spruit-Afw met bericht
Erik Piet-Afw met bericht
George Tadrous-Afw met bericht


Uitslagen ronde 7, gespeeld op 23 oktober 2018
WitZwartUitslag
1Henk Duyverman-Rob van Gageldonk½-½
2Jaap Kool-Erik Piet½-½
3Gerard Broersen-Hans Slot1-0
4Piet Beemster-Carlo Oud0-1
5George Tadrous-Nico Reus1-0
6Wil Mosman-Frans Kool½-½
Harrie van Dijk-Afw met bericht
Bas Doodeman-Afw met bericht
Jan Kelder-Afw met bericht
Wim Stammes-Afw met bericht
Frits Greuter-Afw met bericht
Robin Sneeuw-Afw met bericht
Jan Punt-Afw met bericht


Uitslagen ronde 6, gespeeld op 16 oktober 2018
WitZwartUitslag
1Rob van Gageldonk-Robin Sneeuw½-½
2Erik Piet-Bas Doodeman0-1
3Frits Greuter-Jaap Kool1-0
4Hans Slot-George Tadrous1-0
5Harrie van Dijk-Gerard Broersen0-1
6Frans Kool-Renate Spruit½-½
7Nico Reus-Wil Mosman1-0
Wim Stammes-Afw met bericht
Jan Punt-Afw met bericht
Jan Kelder-Afw met bericht
Piet Beemster-Afw met bericht
Carlo Oud-Afw met bericht
Henk Duyverman-Paring bye


Uitslagen ronde 5, gespeeld op 9 oktober 2018
WitZwartUitslag
1Robin Sneeuw-Erik Piet1-0
2Jaap Kool-Bas Doodeman½-½
3Carlo Oud-Frits Greuter0-1
4Henk Duyverman-Nico Reus1-0
5Gerard Broersen-Wil Mosman½-½
Harrie van Dijk-Afw met bericht
Wim Stammes-Afw met bericht
Hans Slot-Afw met bericht
Piet Beemster-Afw met bericht
Renate Spruit-Afw met bericht
Frans Kool-Afw met bericht
Jan Punt-Afw met bericht
Jan Kelder-Afw met bericht
Rob van Gageldonk-Extern (winst met wit)
George Tadrous-Paring bye


Uitslagen ronde 4, gespeeld op 2 oktober 2018
WitZwartUitslag
1Jaap Kool-Rob van Gageldonk0-1
2Bas Doodeman-Robin Sneeuw0-1
3Frits Greuter-Erik Piet0-1
4Harrie van Dijk-Carlo Oud0-1
5George Tadrous-Frans Kool1-0
6Wil Mosman-Henk Duyverman0-1
Nico Reus-Afw met bericht
Gerard Broersen-Afw met bericht
Wim Stammes-Afw met bericht
Jan Punt-Afw met bericht
Hans Slot-Afw met bericht
Jan Kelder-Afw met bericht
Piet Beemster-Afw met bericht
Renate Spruit-Paring bye


Uitslagen ronde 3, gespeeld op 25 september 2018
WitZwartUitslag
1Rob van Gageldonk-Piet Beemster1-0
2Henk Duyverman-Bas Doodeman0-1
3Erik Piet-Frans Kool1-0
4Robin Sneeuw-George Tadrous1-0
5Carlo Oud-Jan Punt1-0
6Jan Kelder-Wim Stammes1-0
7Nico Reus-Renate Spruit1-0
Harrie van Dijk-Afw met bericht
Jaap Kool-Afw met bericht
Gerard Broersen-Afw met bericht
Hans Slot-Afw met bericht
Wil Mosman-Afw met bericht
Frits Greuter-Afw met bericht


Uitslagen ronde 2, gespeeld op 18 september 2018
WitZwartUitslag
1Rob van Gageldonk-Jan Kelder1-0
2Frits Greuter-Robin Sneeuw½-½
3George Tadrous-Jaap Kool0-1
4Hans Slot-Harrie van Dijk½-½
5Piet Beemster-Erik Piet½-½
6Bas Doodeman-Carlo Oud1-0
7Henk Duyverman-Gerard Broersen½-½
8Frans Kool-Nico Reus1-0
9Renate Spruit-Wil Mosman1-0
Wim Stammes-Afw met bericht
Jan Punt-Afw met bericht


Uitslagen ronde 1, gespeeld op 11 september 2018
WitZwartUitslag
1Robin Sneeuw-Rob van Gageldonk½-½
2Jan Kelder-Frits Greuter½-½
3Erik Piet-Hans Slot½-½
4Carlo Oud-Henk Duyverman½-½
5Wil Mosman-George Tadrous0-1
6Piet Beemster-Renate Spruit1-0
Harrie van Dijk-Afw met bericht
Nico Reus-Afw met bericht
Frans Kool-Afw met bericht
Gerard Broersen-Afw met bericht
Wim Stammes-Afw met bericht
Bas Doodeman-Afw met bericht
Jan Punt-Afw met bericht
Jaap Kool-Paring bye


Uitslag Snelschaakkampioenschap 2018
PosNaamPrtWRVScoreSRWrstSBgrRtgTPRBRtg
1Rob van Gageldonk76016,01125,520,000 0
2Jan Kelder75115,51122,518,250 0
3Robin Sneeuw75025,0-1-227,516,000 0
4Okke Greven74124,51-127,013,250 0
5René Spruit74034,01222,57,000 0
6Jaap Kool73043,0-1122,54,500 0
7Jos van Ophem72142,5-1-126,04,750 0
8Charel Bot72052,01224,57,000 0
9Renate Spruit71151,5-1-222,52,250 0
10Wil Mosman71061,0-1-124,52,000 0









Laatste wijziging: 15-01-2019 | Copyright © 2009 - 2019 | Twitter Volg ons