Schaakclub Revanche
Maart 2019
ZoMaDiWoDoVrZa
         12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31            
April 2019
ZoMaDiWoDoVrZa
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930        
Ranglijst
PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSRRtgTPRBRtg
1Jan Kelder221551671,040,039,01-2175817811721
2Frits Greuter231634659,539,040,031169017581625
3Rob van Gageldonk211172637,238,038,00-1177216781813
4Bas Doodeman221326554,037,037,0-1-1161216411577
5Robin Sneeuw16844495,736,035,012174717121753
6Carlo Oud241337477,535,036,0-12154815401532
7Erik Piet22858465,534,034,0-1-2149014261533
8Gerard Broersen20847439,033,033,0-3-4157616031553
9Hans Slot211137431,232,031,012155415421550
10Jaap Kool251149431,031,032,00-1150015101480
11Henk Duyverman25699376,030,030,022143514051462
12George Tadrous2410112365,729,029,0-11138813701414
13Harrie van Dijk8323286,528,028,00-1156114031587
14Piet Beemster6123265,527,027,00-2134613481350
15Jan Punt166010255,726,026,00-2132212971344
16Peter Bos0000241,625,025,0000 0
17Wim Stammes1001224,024,024,0-1-112859211287
18Nico Reus245315214,723,023,0-1-1115212951097
19Renate Spruit183311203,322,022,02-1116711670
20Frans Kool192511198,021,021,021113512421107
21Wil Mosman212414163,720,020,00-2127311451359


Betekenis kolommen:

Pos:Huidige positie in de ranglijst.
Naam:Naam of pseudoniem van de speler.
Prt:Aantal partijen gespeeld.
W:Aantal partijen gewonnen.
R:Aantal partijen geƫindigd in remise.
V:Aantal partijen verloren.
Score:Totale score.
Wrde:Huidige waarde van de speler.
VWrde:Vorige waarde van de speler.
S:Aantal keer vaker met wit gespeeld dan met zwart.
R:Aantal keer met de zelfde kleur achter elkaar gespeeld. Een negatieve waarde is zwart.
tRtg:Huidige rating.
TPR:Verwachte rating aan het eind van het seizoen.
BRtg:Rating aan het begin van het seizoen.



Laatste wijziging: 26-03-2019 | Copyright © 2009 - 2019 | Twitter Volg ons