Schaakclub Revanche
Januari 2019
ZoMaDiWoDoVrZa
   12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031    
Februari 2019
ZoMaDiWoDoVrZa
         12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728    
Ranglijst
PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSRRtgTPRBRtg
1Frits Greuter14932426,740,040,021166817571625
2Rob van Gageldonk12741411,039,039,0-2-1179617061813
3Jan Kelder12741374,838,037,00-1172817051721
4Robin Sneeuw12642366,737,038,001174717121753
5Bas Doodeman12723344,036,036,001159816531577
6Hans Slot13733316,535,034,011156515821550
7Henk Duyverman16564299,334,032,011148715421462
8Gerard Broersen12534298,233,035,001158016521553
9Erik Piet14545297,032,033,001149313941533
10Jaap Kool15635282,531,031,00-1149315101480
11George Tadrous14715281,530,030,0-1-2142514481414
12Carlo Oud14626240,329,029,0-2-3151214711532
13Harrie van Dijk7313192,028,027,011156114031587
14Jan Punt9405187,327,028,012132912721344
15Renate Spruit10225171,826,026,002109210920
16Piet Beemster6123169,325,025,00-2134613481350
17Nico Reus14319145,524,024,0-1-1111812651097
18Wim Stammes1001138,023,023,0-1-112859211287
19Frans Kool11127120,822,022,00-1111111761107
20Wil Mosman1202991,521,021,033130110471359


Betekenis kolommen:

Pos:Huidige positie in de ranglijst.
Naam:Naam of pseudoniem van de speler.
Prt:Aantal partijen gespeeld.
W:Aantal partijen gewonnen.
R:Aantal partijen geƫindigd in remise.
V:Aantal partijen verloren.
Score:Totale score.
Wrde:Huidige waarde van de speler.
VWrde:Vorige waarde van de speler.
S:Aantal keer vaker met wit gespeeld dan met zwart.
R:Aantal keer met de zelfde kleur achter elkaar gespeeld. Een negatieve waarde is zwart.
tRtg:Huidige rating.
TPR:Verwachte rating aan het eind van het seizoen.
BRtg:Rating aan het begin van het seizoen.



Laatste wijziging: 15-01-2019 | Copyright © 2009 - 2019 | Twitter Volg ons