Schaakclub Revanche
Juli 2019
ZoMaDiWoDoVrZa
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031      
Augustus 2019
ZoMaDiWoDoVrZa
       123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Ranglijst
PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSRRtgTPRBRtg
1Rob van Gageldonk241472756,740,040,0-1-1178117011813
2Jan Kelder231552704,539,039,021174917481721
3Frits Greuter261646681,238,038,041167717081625
4Robin Sneeuw181044601,037,037,011176217701753
5Bas Doodeman261438595,036,036,0-3-1160016091577
6Erik Piet261078554,035,035,0-1-1149414501533
7Gerard Broersen231057534,034,034,0-2-1159516321553
8Jaap Kool291549529,533,033,001152815401480
9Carlo Oud281539505,732,032,0-1-2154515311532
10Hans Slot251267492,731,031,01-2155515391550
11George Tadrous2711213450,030,030,0-21138313671414
12Henk Duyverman2861110415,029,029,032142914021462
13Hendrik Kager1100330,628,028,0-1-1233223320
14Harrie van Dijk8323313,527,027,00-1156114031587
15Piet Beemster6123291,026,026,00-2134613481350
16Jan Punt176011271,325,025,0-1-3131512841344
17Peter Bos0000264,024,024,0000 0
18Nico Reus286318246,723,023,012114812831097
19Wim Stammes1001234,622,022,0-1-112859211287
20Renate Spruit213512223,821,020,032119311930
21Frans Kool212612221,020,021,021113412341107
22Wil Mosman242417164,219,019,0-1-2125511261359


Betekenis kolommen:

Pos:Huidige positie in de ranglijst.
Naam:Naam of pseudoniem van de speler.
Prt:Aantal partijen gespeeld.
W:Aantal partijen gewonnen.
R:Aantal partijen geƫindigd in remise.
V:Aantal partijen verloren.
Score:Totale score.
Wrde:Huidige waarde van de speler.
VWrde:Vorige waarde van de speler.
S:Aantal keer vaker met wit gespeeld dan met zwart.
R:Aantal keer met de zelfde kleur achter elkaar gespeeld. Een negatieve waarde is zwart.
tRtg:Huidige rating.
TPR:Verwachte rating aan het eind van het seizoen.
BRtg:Rating aan het begin van het seizoen.



Laatste wijziging: 19-06-2019 | Copyright © 2009 - 2019 | Twitter Volg ons